HISTÓRIA PAGLIERI

Spoločnosť Paglieri bola založená pred viac ako 143 rokmi, ako malá parfuméria nachádzajúca sa v Alessandrii (západné Taliansko). Stalo sa tak potom, ako sa pán Lodovico Paglieri rozhodol vďaka jeho podnikateľskému duchu začať s výrobou unikátnych vôní a make-up produktov starostlivosti o pleť pod značkou Paglieri.

Spočiatku bola táto kozmetika zameraná na úzky okruh dámskej klientely, no onedlho dosiahli produkty Paglieri veľký úspech aj u širšej verejnosti.

Na začiatku minulého storočia začala spoločnosť Paglieri produkciu parfumov Eau de Cologne Felce Azzurra a Felce Azzurra telový púder vo veľkom meradle, ktoré znamenali začiatok novej éry.

História spoločnosti bola vždy charakteristická inovatívnou mentalitou rodiny Paglieri, ktorá je vlastníkom spoločnosti a aj samotní členovia rodiny Paglieri sú do dnes neoddeliteľnou súčasťou vedenia, ktoré určuje budúce smerovanie spoločnosti.

Značka Paglieri bola vždy známa svojimi inováciami jedinečných a kvalitných vôní.

Aj vôňa Felce Azzurra sa zrodila zo skúseností majstra parfumov pána Lodovica Paglieriho, ktorá je pre značku Paglieri chararketistickou a nezameniteľnou už po niekoľko desaťročí.

Táto unikátna vôňa Felce Azzurra bola pridaná aj do iných výrobkov, ktoré sa ukázali byť veľmi úspešné. Zvlášť nová línia určená pre starostlivosť o pokožku a bielizeň, vytvorená rovnakým dizajnom a zložením, ktorému sa venovali v spoločnosti Paglieri už začiatkom minulého storočia.

FELCE AZZURRA TALIANSKO

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

talianskadrogeria@gmail.com

+421 910 500 454